XI Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024 r.) 

1.            Dzisiaj po Mszy świętej w przedsionku kościoła można złożyć ofiarę na budowę i utrzymanie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

2.            Dzisiaj przypada 16-ty dzień miesiąca, po wieczornej Mszy świętej odbędzie się nabożeństwo do naszego patrona, bł. Honorata Koźmińskiego.

3.            Przez cały czerwiec zapraszamy do wspólnego odśpiewania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, którą odmawiamy codziennie o godz. 17:40.

4.            W środę po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie Grupy Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy.

5.            W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na fundusz remontowo-budowlany naszej parafii, uzbieraliśmy 4140 zł. Na koncie parafialnym znajduje się obecnie 54 800 zł.

6.            Parafia Św. Rafała Kalinowskiego organizuje kajakową pielgrzymkę do Świętej Lipki. Wypłynięcie 6 lipca o 8:30, powrót do Mrągowa autokarem o 21:00. Więcej informacji znajduje się na plakacie w przedsionku Kościoła.

7.            Młodzież ze wspólnoty młodzieżowej z naszej parafii wyjeżdża w wakacje na rekolekcje do Zakopanego, jeżeli ktoś miałby chęć wesprzeć finansowo naszą wspólnotę, to w najbliższą niedzielę po Mszach świętych będzie można to zrobić w przedsionku kościoła.

8.            W najbliższą sobotę odbędzie się Wieczernik Królowej Pokoju. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, którą rozpoczniemy tradycyjnie o 17:00.

9.            W najbliższą niedzielę 23 czerwca o godz. 12:30 zostanie odprawiona pożegnalna i dziękczynna Msza święta za posługę naszego wikarego, ks. Sławomira, który w tym miesiącu kończy posługę w naszej parafii. 

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy owocnego tygodnia pracy, Bożego błogosławieństwa i opieki naszego patrona 
bł. Honorata Koźmińskiego

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
19 czerwca 2024

(171. dzień roku)

Święta

Środa, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Romualda, opata