Medjugorje ........ 2020 rok - o najbliższym wyjeździe wkrótce :-) Matka Boża wyśle zaproszenie 

Roboczy plan pielgrzymki

Dzień 1:

ZBIÓRKA O GODZ. 5:30, WYJAZD: Olsztyn godz. 6.00 parking przy McDonald na dworcu.

Dojazd do Warszawy Zachodniej około godziny 10, Częstochowa Jasna Góra koło godziny 13:30. Podróż bez noclegu, około 24 h z przystankami na odpoczynek i toalete TRASA PRZEJAZDU: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, w czasie przejazdu posiłki i napoje we własnym zakresie.

Dzień 2:

DOJAZD DO MEDJUGORJE około godziny 12.00 (zależy od długości przerw i oczekiwaniu na przejściach granicznych). ZAKWATEROWANIE w Pensjonacie GMV (500 m od Kościoła, pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami*) lub w Pensjonacie BATA (750m od Kościoła pokoje 2 osobowe z łazienkami*) *Pokoje nie są wyposażone w suszarkę do włosów. W obu pensjonatach na parterze kuchnia z lodówką i czajnikiem do dyspozycji od 7.00 do 23.00. OBIADOKOLACJA, OPROWADZENIE PO OKOLICY nawiedzenie kościoła pw. Św. Jakuba. BLOK MODLITEWNY (codziennie w okresie letnim) 18:00- 21:00 (17:00-20:00 w okresie zimowym) różaniec tajemnice radosna, bolesna, Eucharystia, koronka pokoju, poświecenie dewocjonaliów, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, tajemnica chwalebna, powrót do pensjonatu.

Dzień 3:

Modlitwa poranna, Śniadanie, Wyjście na górę Objawień (modlitwa różańcowa z rozważaniami), Zejście pod Niebieski Krzyż, Obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 4:

Modlitwa poranna, śniadanie, CENACOLO (wspólnota założona przez matkę Elwirę dla uzależnionych chłopców), świadectwo PATRIKA I NANCY, OAZA POKOJU (wspólnota powstała na prośbę Matki Bożej z Medjugorje), obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 5:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedzenie MATCZYNEJ WIOSKI + konferencja o zagrożeniach duchowych oraz o walce duchowej, odpoczynek nad wodospadami Kravica (okres letni), obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 6:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedziny WSPÓLNOTY BŁOGOSŁAWIEŃSTW + konferencja „Oddanie się Trójcy Przenajświętszej przez ręce Maryi, Tichalina, Msza Święta, modlitwa o uzdrowienie, obiadokolacja, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozważanie Agonii Pana Jezusa w Ogrójcu (22:00-23:00), od 22:00 czas milczenia.

Dzień 7:

Śniadanie, Droga Krzyżowa z modlitwą przebaczenia, koniec czasu milczenia, obiadokolacja, blok modlitewny, adoracja Krzyża Świętego.

Dzień 8:

Msza Święta, Śniadanie, Wykwaterowanie, Odpoczynek nad Morzem w miejscowości Makarska (w okresie letnim), Wyjazd do Polski, Świadectwa, modlitwa wieczorna.

Dzień 9:

Rano po dojeździe do Polski Msza Święta w Częstochowie, w drodze konferencja „Jak nie utracić łaski”, Planowany przyjazd do Warszawy godz. 12.00 -15.00.

 

 

Koszt wyjazdu 600 zł + 180 euro

W cenę jest już wliczony:

Przejazd, nocleg, posiłki i ubezpieczenie

Wyjazd z Olsztyna przez Warszawę Zachodnią i Częstochowę (Jasna Góra)

 

Zapisy i informacje:

Kamil 579 987 470 Olsztyn

Jarek 793 220 915 Warszawa

Dzisiaj jest

sobota,
25 marca 2023

(84. dzień roku)

Święta

Sobota, IV Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, I
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego