Medjugorje ........ 2020 rok - o najbliższym wyjeździe wkrótce :-) Matka Boża wyśle zaproszenie 

Roboczy plan pielgrzymki

Dzień 1:

ZBIÓRKA O GODZ. 5:30, WYJAZD: Olsztyn godz. 6.00 parking przy McDonald na dworcu.

Dojazd do Warszawy Zachodniej około godziny 10, Częstochowa Jasna Góra koło godziny 13:30. Podróż bez noclegu, około 24 h z przystankami na odpoczynek i toalete TRASA PRZEJAZDU: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, w czasie przejazdu posiłki i napoje we własnym zakresie.

Dzień 2:

DOJAZD DO MEDJUGORJE około godziny 12.00 (zależy od długości przerw i oczekiwaniu na przejściach granicznych). ZAKWATEROWANIE w Pensjonacie GMV (500 m od Kościoła, pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami*) lub w Pensjonacie BATA (750m od Kościoła pokoje 2 osobowe z łazienkami*) *Pokoje nie są wyposażone w suszarkę do włosów. W obu pensjonatach na parterze kuchnia z lodówką i czajnikiem do dyspozycji od 7.00 do 23.00. OBIADOKOLACJA, OPROWADZENIE PO OKOLICY nawiedzenie kościoła pw. Św. Jakuba. BLOK MODLITEWNY (codziennie w okresie letnim) 18:00- 21:00 (17:00-20:00 w okresie zimowym) różaniec tajemnice radosna, bolesna, Eucharystia, koronka pokoju, poświecenie dewocjonaliów, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, tajemnica chwalebna, powrót do pensjonatu.

Dzień 3:

Modlitwa poranna, Śniadanie, Wyjście na górę Objawień (modlitwa różańcowa z rozważaniami), Zejście pod Niebieski Krzyż, Obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 4:

Modlitwa poranna, śniadanie, CENACOLO (wspólnota założona przez matkę Elwirę dla uzależnionych chłopców), świadectwo PATRIKA I NANCY, OAZA POKOJU (wspólnota powstała na prośbę Matki Bożej z Medjugorje), obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 5:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedzenie MATCZYNEJ WIOSKI + konferencja o zagrożeniach duchowych oraz o walce duchowej, odpoczynek nad wodospadami Kravica (okres letni), obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 6:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedziny WSPÓLNOTY BŁOGOSŁAWIEŃSTW + konferencja „Oddanie się Trójcy Przenajświętszej przez ręce Maryi, Tichalina, Msza Święta, modlitwa o uzdrowienie, obiadokolacja, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozważanie Agonii Pana Jezusa w Ogrójcu (22:00-23:00), od 22:00 czas milczenia.

Dzień 7:

Śniadanie, Droga Krzyżowa z modlitwą przebaczenia, koniec czasu milczenia, obiadokolacja, blok modlitewny, adoracja Krzyża Świętego.

Dzień 8:

Msza Święta, Śniadanie, Wykwaterowanie, Odpoczynek nad Morzem w miejscowości Makarska (w okresie letnim), Wyjazd do Polski, Świadectwa, modlitwa wieczorna.

Dzień 9:

Rano po dojeździe do Polski Msza Święta w Częstochowie, w drodze konferencja „Jak nie utracić łaski”, Planowany przyjazd do Warszawy godz. 12.00 -15.00.

 

 

Koszt wyjazdu 600 zł + 180 euro

W cenę jest już wliczony:

Przejazd, nocleg, posiłki i ubezpieczenie

Wyjazd z Olsztyna przez Warszawę Zachodnią i Częstochowę (Jasna Góra)

 

Zapisy i informacje:

Kamil 579 987 470 Olsztyn

Jarek 793 220 915 Warszawa

Dzisiaj jest

niedziela,
25 września 2022

(268. dzień roku)

Święta

Niedziela, XXVI Tydzień zwykły
Rok C, II
Dwudziesta Szósta Niedziela zwykła