Jak już wiecie, może nie wiecie 🙂 to zaraz się dowiecie 🙂
1️⃣9️⃣ listopada odbędzie się w MRĄGOWIE Diecezjalne Święto Młodych:
PRZYSTAŃ MŁODY(ch) - w drodze do Nieba ⛅️
Zapraszamy wspólnoty młodzieżowe z całej naszej diecezji oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania ☺️.
Bo to właśnie dla Was jest te spotkanie 👉🏻
Macie wspólnotowe koszulki? Ubierzcie je, pokażcie, jaką jesteście wspólnotą 🤩
Spotkamy się w Mrągowie, aby się zintegrować, wspólnie spędzić czas, pobyć razem, a także spotkamy się po to, aby przybliżyć się do Pana Boga.
A pomoże nam w tym bł. Karol Acutis 😀 Jak mawiał „Eucharystia jest moją autostradą do nieba”, dlatego nasze wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą w Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie. A następnie udamy się do Hali widowiskowo - sportowej. Będziemy tam brać udział w konferencjach, uwielbieniu, koncercie zespołu SIEWCY LEDNICY.
Ależ to będzie cudowny czas ⏰
My już nie możemy się doczekać! Zapraszamy Was serdecznie i liczymy na Waszą obecność 🤗
📌 Przedstawiamy Wam kilka praktycznych uwag:
➡️Spotkanie w Mrągowie to okazja do spowiedzi. Od 9:30 będzie można skorzystać z posługi kapłanów i przystąpić do Sakramentu Pojednania.
➡️Podczas spotkania nie będzie możliwości kupienia sobie posiłku. Zachęcamy, aby każdy z Was przygotował dla siebie prowiant. Należy zabrać ze sobą wodę, coś do jedzenia i karimatę lub koc do siedzenia!
➡️Młodzież, która na co dzień posługuje przy ołtarzu, prosimy, by zabrała ze sobą stroje liturgiczne.
‼️ Prosimy o wpłatę 10 zł od uczestnika przelewem na konto bankowe WDM. W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę grupy i ilość osób. W dniu przyjazdu podczas zgłaszania grupy w recepcji będzie można także uiścić opłatę.
BNP PARIBAS
48 1600 1462 1833 9654 1000 0002
Prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienie ankiety podanej w linku:
Młodzież z Honorata zapraszamy do zapisywanie się na listę uczestników i dokonanie wpłaty u ks. Sławka -> w szkole, albo w zakrystii naszego kościoła.
Nie może Cię zabraknąć z nami!

Dzisiaj jest

czwartek,
01 grudnia 2022

(335. dzień roku)

Święta

Czwartek, I Tydzień Adwentu
Rok A, I
Dzień Powszedni